Grał Piech, zwycięstwo Apollonu

zojkeram/Shutterstock
Apollon Limassol wygrał przed własną publicznością z Ermis Arapidu 3:0 (2:0) w meczu 20. kolejki ligi cypryjskiej.

Kibice zgromadzeni na Tsirion Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 29. minuty rywalizacji. Na listę strzelców wpisał się wówczas Alex da Silva. Miejscowi podwyższyli swoje prowadzenie chwilę przed przerwą. Drugiego gola dla podopiecznych gospodarzy zdobył Pedro.

Wynik gry ustalił Anton Maglica, który trafił do siatki w 53 minucie. Dla Chorwata była to piąta bramka w obecnych rozgrywkach.

W barwach gospodarzy od 60. minuty grał Arkadiusz Piech, który na boisku zastąpił strzelca trzeciej bramki, Antona Maglicę.

Apollon Limassol zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli ligi cypryjskiej. Klub polskiego napastnika ma na swoim koncie 43 punkty, z kolei Ermis Arapidu zdobyl do tej pory 28 "oczek" i znajduje się na szóstej pozycji.