Grał Piszczek, Borussia Dortmund rozbiła PSV

mediapictures.pl/Shutterstock
Borussia Dortmund rozbiła PSV Eindhoven 4:1 (2:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w sobotę w hiszpańskiej Marbelli.

Na Stadio Municipal La Linea de la Concepcion gole dla popularnych "Die Schwarzgelben", po koronkowych akcjach, strzelali kolejno Marco Reus, Shinji Kagawa oraz po zmianie stron Andre Schuerrle i Christian Pulisic.

W ekipie z Zagłębia Ruhry w pierwszej połowie grał Łukasz Piszczek. Obrońcę reprezentacji Polski po przerwie zastąpił Eric Durm. Honorową bramkę dla mistrzów Holandii zdobył w drugiej połowie Luuk de Jong, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

Borussia Dortmund zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli Bundesligi. Zespół z Brabancji jest natomiast trzeci w klasyfikacji Eredivisie.