Grał Rybus, Krychowiak wszedł z ławki, Lyon przegrał z PSG

MediaPictures.pl/Shutterstock
W ostatnim niedzielnym spotkaniu francuskiej 14. kolejki Ligue 1 Paris Saint Germain po dwóch bramkach Edinsona Cavaniego pokonał 2:1 Olympique Lyon.

W pojedynku tym nie zabrakło reprezentantów Polski - Maciej Rybus (Lyon) zagrał 45 minut - został zmieniony w przerwie przez Mathieu Valbuenę,który chwilę później zdobył gola dla gospodarzy.

Natomiast Grzegorz Krychowiak pojawił się na placu gry na ostatnie regulaminowe pięć minut gry (za Lucasa Mourę). "Krycha" miał nawet szansę na zmianę wyniku, ale przegrał w pojedynku sam na sam z Anthonym Lopesem.

Paryżanie pozostają niepokonani od prawie 9 tygodni - ostatni raz podopieczni Unaia Emery’ego schodzili z boiska przegrani 23 września, kiedy to ulegli na wyjeździe ekipie z Tuluzy.