Grał Sobota, wysoka wygrana FC St. Pauli,

Tomasz Bidermann/Shutterstock
FC St. Pauli pokonało FC Heidenheim 3:0 w meczu 31. kolejki 2. Bundesligi. Całe spotkanie w barwach ekipy gospodarzy rozegrał Waldemar Sobota.

Na Millerntor-Stadion gole dla FC St. Pauli strzelali Mats Daehli w 56. minucie oraz Aziz Bouhaddouz w 62. minucie. Samobójcze trafienie na rzecz gospodarzy zapisał na swoje konto John Verhoek w 52. minucie.

Całe spotkanie w barwach ekipy z Hamburga rozegrał Waldemar Sobota, dla którego był to 29. występ w sezonie.

W innym spotkaniu tej serii gier SV Sandhausen przegrało z Unionem Berlin 1:2. Do 57. minuty na placu gry przebywał Jakub Kosecki, którego zmienił Lucas Holer.

Zwycięstwo odniosła z kolei ekipa VfL Bochum, które pokonało Dynamo Drezno 4:2.

* * * * *
FC St. Pauli - FC Heidenheim 3:0 (0:0)
Bramki: Verhoek 52-samobójcza, Daehli 56, Bouhaddouz 62.

Union Berlin - SV Sandhausen 2:1 (1:0)
Bramki: Hosiner 33, Kreilach 54 - Holer 76.

VfL Bochum - Dynamo Drezno 4:2 (0:2)
Bramki: Eisfeld 50, Stiepermann 51, Losillaa 70, Saglam 88 - Hauptmann 7, Gogia 25.