Grał Wilczek, wygrana Brondby IF

YouTube
Brondby IF pokonało SonderjyskE 2:1 w meczu 23. kolejki duńskiej ekstraklasy. Całe spotkanie w barwach ekipy gości rozegrał Kamil Wilczek.

Prowadzenie w tym meczu pierwsi objęli gospodarze za sprawą trafienia Mikaela Uhre w 20. minucie. Zaledwie dwie minuty później do wyrównania doprowadził Teemu Pukki, który pokonał golkipera SonderjyskE strzałem z rzutu karnego w 22. minucie.

Już w 25. minucie wynik spotkania na 2:1 na korzyść Brondby IF ustalił Christian Norgaard.

W barwach drużyny przyjezdnej w pełnym wymiarze czasowym wystąpił Kamil Wilczek. Reprezentant Polski w bieżącym sezonie zagrał w 21 ligowych spotkaniach.

Brondby IF zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Superligi, z kolei SonderjyskE plasuje się na siódmej pozycji.