Grał Wszołek, porażka Queens Park Rangers

mediapictures.pl/Shutterstock
Queens Park Rangers ulegli u siebie Huddersfield Town FC 1:2 (0:2) w sobotnim spotkaniu 31. kolejki angielskiej Championship.

Na Loftus Road Stadium w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł na murawę Paweł Wszołek. Pomocnika reprezentacji Polski dziesięć minut przed końcem zastąpił Francuz Yeni N'Gbakoto.

Gole dla gości jeszcze przed przerwą zdobyli Isaiah Brown i pochodzący z Bermudów Nahki Wells. Kwadrans po zmianie stron kontaktową bramkę strzelił Luke Freeman, ale na więcej miejscowych nie było już stać.

"The Hoops" doznali w ten sposób piętnastej porażki w sezonie i pozostali na dziewiętnastej pozycji w tabeli. Trzykrotni mistrzowie Anglii po czwartym zwycięstwie z rzędu awansowali natomiast na trzecie miejsce w klasyfikacji.