Grał Wszołek, QPR lepsze od Cardiff City

mediapictures.pl/Shutterstock
Queens Park Rangers pokonali u siebie Cardiff City 2:1 (0:1) w sobotnim meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.

Na Loftus Road Stadium na ostatnie dziewięć minut pojawił się na murawie Paweł Wszołek. Pomocnik reprezentacji Polski zastąpił wówczas Szkota Jamiego Mackie.

Goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą, kiedy to na listę strzelców wpisał się Iworyjczyk Souleymane Bamba. Wyrównał siedemnaście minut po przerwie Francuz Yeni Ngbakoto.

O sukcesie miejscowych przesądził Ashley Jazz Richards, który siedem minut przed końcem niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.

"The Hoops" po dwunastej wygranej w sezonie są na szesnastym miejscu w tabeli zaplecza Premier League. "Bluebirds" natomiast doznali piętnastej porażki w bieżących rozgrywkach i są na dwunastej pozycji w klasyfikacji. Obie drużyny dzielą już tylko trzy punkty.