Grał Zieliński, Milik wszedł z ławki, czwarte zwycięstwo Napoli

Ostatnia aktualizacja: 24/09/16 22:42, Komentarzy: 4

0
4

Piłkarze SSC Napoli wygrali u siebie z Chievo Werona 2:0 (1:0) w drugim sobotnim spotkaniu 6. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio San Paolo w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Piotr Zieliński. Arkadiusz Milik rozpoczął zawody z ławki rezerwowych.

Gole dla zespołu z Kampanii zdobyli tym razem jeszcze w pierwszej połowie Manolo Gabbiadini i Słowak Marek Hamsik. Strzelca pierwszej bramki dziewiętnaście minut po zmianie stron zastąpił Milik.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie "Błękitni" umocnili się na pozycji wicelidera tabeli.

"Latające Osły" doznały natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i spadły na piąte miejsce w klasyfikacji.