Grali Bereszyński i Linetty, Sampdoria pokonała Pescarę

mediapictures.pl/Shutterstock
UC Sampdoria pokonała Pescarę Calcio 3:1 w meczu 27. kolejki włoskiej ekstraklasy. W spotkaniu tym wystąpili Karol Linetty oraz Bartosz Bereszyński.

Gole dla gospodarzy strzelali odpowiednio Bruno Fernandes w 18., Fabio Quagliarella w 58. oraz Patrick Schick w 68. minucie spotkania. Honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył natomiast Alberto Cerri w 32. minucie.

W 75. minucie na placu gry pojawił się Karol Linetty, który zmienił Edgara Barreto. W 82. minucie z ławki rezerwowych podniósł się Bartosz Bereszyński zastępując na boisku Jacopo Salę.

UC Sampdoria zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli Serie A. Pescara Calcio jest natomiast ostatnią drużyną włoskiej ekstraklasy i zanotowała dziewiętnastą porażkę w sezonie.