Grali Sobota i Kamiński, Stuttgart ograł St. Pauli

Tomasz Bidermann/Shutterstock
VfB Stuttgart wygrał na wyjeździe z FC St. Pauli 1:0 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 18. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Kibice zgromadzeni na Millerntor-Stadion na jedyne trafienie w tym meczu czekali do 84. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Carlos Mane, dla którego była to piąta bramka w bieżących rozgrywkach.

Warto zaznaczyć, że na boisku grało dwóch Polaków. Pełne spotkanie w barwach gości rozegrał Marcin Kamiński, a 78 minut w zespole gospodarzy rozegrał Waldemar Sobota.

VfB Stuttgart zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Podopieczni Hannesa Wolfa mają na swoim koncie 35 punktów, z kolei FC St. Pauli zdobyło do tej pory zaledwie 11 "oczek" i znajduje się na ostatniej pozycji.