betclic

Griezmann: Muszę wciąż się uczyć od Simeone

Ostatnia aktualizacja: 27/09/16 10:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

- Muszę pracować z Simeone, muszę wciąż się od niego uczyć. Ja i klub go potrzebujemy - powiedział piłkarz Atletico Madryt, Antoine Griezmann w rozmowie z radiem „Onda Cero”.

W ostatnim czasie wiele mówi się na temat odejścia Griezmanna do innego klubu. Zainteresowanie francuskim graczem wykazały już takie kluby jak Chelsea, Manchester United czy Paris Saint-Germain. Napastnik wyjawił jednak, że jest szczęśliwy w Atletico, nie myśli o odejściu i nadal potrzebuje pracować z trenerem Diego Simeone.

- Jestem bardzo szczęśliwy w Atletico. Widzę, że możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Od Diego Simeone uczę się bardzo wiele - powiedział Griezmann w rozmowie w hiszpańską stacją radiową "Onda Cero".

- Bałem pod uwagę, że trener mógł odejść tego lata, zadzwoniłem do niego, a on zapewnił mnie, że zostaje - kontynuował reprezentant Francji.

- Muszę pracować z Simeone, muszę wciąż się od niego uczyć. Ja i klub go potrzebujemy - dodał napastnik zespołu z Kastylii.

Antoine Griezmann do ekipy "Rojiblancos" dołączył 29 lipca 2014 roku. Dotąd dla klubu z Kastylii rozegrał ponad osiemdziesiąt spotkań.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela