betclic

Grodzicki: Czuję niedosyt po sezonie

Ostatnia aktualizacja: 20/05/16 07:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Myślę, że jest dużo do poprawy, traciliśmy przecież wiele bramek. Był to problem całej linii obrony, całej naszej defensywy - stwierdził ostatnio podstawowy obrońca Ruchu Chorzów, Rafał Grodzicki.

Podopieczni Waldemara Fornalika w ostatecznym rozrachunku kampanię ligową zakończyli na ósmym miejscu w grupie mistrzowskiej. W sumie na swoim koncie zgromadzili dwadzieścia jeden punktów.

- Powiem szczerze, że czuję spory niedosyt po sezonie. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, a my ten apetyt po pierwszej rundzie mieliśmy wielki. Wyglądała ona w naszym wykonaniu bardzo dobrze, zajmowaliśmy wysokie miejsce i każdy myślał już o tym, że wiosną podobnie będziemy punktować i przy odrobinie szczęścia powalczymy o puchary - powiedział 32-latek, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Niestety druga runda w naszym wykonaniu była fatalna i trochę zamazała obraz dobrej postawy z początku sezonu. Nie jesteśmy do końca zadowoleni, bo z sezonu 2015/2016 będzie się pamiętało ten Ruch z końcówki i serii meczów bez zwycięstwa. Patrząc jednak całościowo, czyli na miejsce w końcowej klasyfikacji, to myślę, że jest to niezły wynik - zaznaczył.

- Myślę, że jest dużo do poprawy, traciliśmy przecież wiele bramek. Był to problem całej linii obrony, całej naszej defensywy. Grałem w większości meczów, zwykle będąc najstarszym zawodnikiem w obronie, dlatego bardzo dużo od siebie wymagam, podobnie jak wymaga ode mnie trener czy kibice. W przyszłym sezonie muszę dużo poprawić - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela