betclic

Grodzicki przed Lechem: Celem awans

Ostatnia aktualizacja: 21/09/16 12:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Cel jest jeden, awans. Obojętnie w jakich okolicznościach to osiągniemy. Mamy jeden cel i do niego chcemy dążyć – przyznał przed meczem z Lechem Poznań w Pucharze Polski obrońca Ruchu Chorzów, Rafał Grodzicki.

Rywalizacja pomiędzy obiema ekipami została zaplanowana na środę, 21 września. Pierwszy gwizdek arbitra nad stadionem w Chorzowie rozbrzmi o godzinie 20:45. Sędzią tego spotkania będzie Bartosz Frankowski z Torunia.

Na pewno jeszcze myślami jesteśmy przy meczu z Niecieczą, bo to był przeciwnik jak najbardziej do pokonania. Nawet gdy graliśmy w osłabieniu, byliśmy w stanie nie tylko im zagrozić, ale powinniśmy strzelić bramkę. Niestety nie udało nam się – powiedział Rafał Grodzicki, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Cel jest jeden, awans. Obojętnie w jakich okolicznościach to osiągniemy. Mamy jeden cel i do niego chcemy dążyć. W klubie mamy doświadczoną kadrę fizjoterapeutów, która spokojnie postawi nas na nogi przed kolejnym ligowym spotkaniem – zaznaczył kapitan Ruchu.

W tej rundzie mamy pecha, już dwa spotkania zagraliśmy przy pustych trybunach. Zastanawiam się dla kogo to jest największa kara. Czy dla kilku osób, które narozrabiało, czy dla ludzi, którzy przychodzą wspierać swój ukochany klub? To już mamy jednak za sobą. Na mecz z Lechem kibice mogą już przyjść. Mam nadzieję, że będzie ich sporo – dodał doświadczony zawodnik Niebieskich.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!