betclic

Grodzicki: Zwycięstwo pomoże drużynie w kolejnych spotkaniach

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 13:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Najbardziej cieszą trzy punkty, bo były nam one bardzo potrzebne. Wiem, że ten mecz, to zwycięstwo, pomoże drużynie w kolejnych spotkaniach. Każdy z nas uwierzy w to, że potrafimy dobrze grać w piłkę – stwierdził zawodnik Ruchu Chorzów, Rafał Grodzicki tuż po starciu z Wisłą Kraków (2:1).

Warto zaznaczyć, że doświadczony stoper jak do tej pory w ekipie Niebieskich rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 200 spotkań. Natomiast w bieżącym sezonie zaliczył pięć występów, które okrasił jednym golem.

Nawet nie wiedziałem o tym jubileuszu. Cieszę się, że to już tyle meczów za mną w barwach Ruchu. W tej chwili to zwycięstwo smakuje podwójnie, bo zarówno dobrze udało się uczcić ten jubileusz, a po drugie wygraliśmy na stadionie Wisły, gdzie rzadko drużyny, w których grałem, zwyciężały – powiedział 32-latek, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Do tego dochodzi niezwykła rzesza naszych kibiców na sektorach Wisły. Mamy same pozytywy. Najbardziej jednak cieszą trzy punkty, bo były nam one bardzo potrzebne. Wiem, że ten mecz, to zwycięstwo, pomoże drużynie w kolejnych spotkaniach. Każdy z nas uwierzy w to, że potrafimy dobrze grać w piłkę – zaznaczył.

– Ponownie będziemy musieli przyjechać do Krakowa, na starcie z Cracovią, z takim samym nastawieniem. Musimy mieć szacunek do rywala, ale też wierzyć w swoje umiejętności. W każdym meczu pokazujemy wiele dobrego, czego przeciwnik może się obawiać. Żałuję jedynie, że mecz odbędzie się bez udziału kibiców – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela