Grosicki tym razem nie pomógł

Ostatnia aktualizacja: 04/12/15 07:14, Komentarzy: 0

0
0

W czwartkowy wieczór Stade Rennes przegrało 0:1 z Olympique Marsylia w spotkaniu 16. kolejki Ligue 1 . Pomocnik reprezentacji Polski - Kamil Grosicki pojawił się na boisku w 29. minucie zastępując Algierczyka Mehdiego Zeffane'a, który doznał kontuzji.

Ekipa z Marsylii jedynego gola strzeliła w 21. minucie gry, kiedy to Mauricio Isla podał do Remy'ego Cabelli, a ten minął kilku rywali i gdy znalazł się przed polem karnym, zdecydował się na strzał. Piłka zmierzała w środek bramki, lecz po drodze odbiła się od nóg próbującego blokować uderzenie Sitoe Mexera. Ten rykoszet zmylił golkipera i futbolówka wpadła do bramki.

Olympique Marsylia obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli, natomiast Stade Rennais dziesiąte.