betclic

Grosicki: Wyjście z grupy? Chcemy więcej!

Ostatnia aktualizacja: 18/06/16 15:03, Komentarzy: 5

0
5
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Kamil Grosicki zapewnia, że reprezentacja Polski nie zadowoli się samym wyjściem z grupy. Apetyty naszych piłkarzy są większe.

Grosicki tuż przed turniejem doznał kontuzję, która wykluczyła go z treningów przed meczem z Irlandią Północną. Kontuzjowana noga wciąż daje mi się we znaki.

- W meczu z Niemcami na nieszczęście zostałem kopnięty w tę stopę, którą miałem kontuzjowaną, ale to tylko stłuczenie. Wszystko jest w porządku, na pewno będę w stu procentach gotowy na mecz z Ukrainą - mówi Grosicki.

Biało-czerwoni są już bardzo blisko awansu do kolejnej fazy EURO. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym nasi piłkarze po meczu z Ukrainą spakują walizki i wrócą do Polski.

- Trener nawet nie musi nas szczególnie motywować. To wielki turniej i w każdym meczu musimy być przygotowani na sto procent. Chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie, zrobimy wszystko, żeby przywieźć trzy punkty z Marsylii. Odkąd pamiętam, ostatnie mecze na wielkich turniejach zazwyczaj są spotkaniami o nic, teraz natomiast jesteśmy w bardzo dobrej pozycji, walczymy o pierwsze miejsce w grupie. Do meczu z Ukrainą podejdziemy bardzo zdeterminowany. Nasza kadra się rozwija, chce coraz więcej, ale nie zapominamy o skromności – nie wybiegamy myślami w przyszłość, skupiamy się na każdym najbliższym spotkaniu. Przed rozpoczęciem mistrzostw mówiłem, że celem podstawowym jest wyjście z grupy, jesteśmy tego bardzo blisko. Chcemy jednak więcej i zrobimy wszystko, by to osiągnąć - podkreśla skrzydłowy reprezentacji Polski.

- Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani fizycznie do tych mistrzostw, ja osobiście jestem głodny gry. W pierwszym meczu nie zagrałem z powodu kontuzji, z Niemcami zagrałem 85 minut. Chcę grać w każdym meczu, z formą fizyczną jest bardzo dobrze, a zapewne będzie jeszcze lepiej - dodaje Grosicki.

Jeśli nasz piłkarz zagra w meczu z Ukrainą, to będzie musiał bardzo uważać. W meczu z Niemcami obejrzał żółtą kartką. Kolejna wyeliminuje go z jednego meczu.

- Kartka, którą otrzymałem w meczu z Niemcami i sprawia, że jestem zagrożony wykluczeniem z ewentualnego meczu w 1/8 finału, nie ma wpływu na moją boiskową postawę. Trener zadecyduje, kto zagra z Ukrainą, ale nie jestem zawodnikiem, który jest często upominany - kończy Grosicki.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
shotek
Zarejestrowany od: 363 dni
Ilość komentarzy: 696
Oceny: +4729
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska FC Barcelona
18.06.2016 / 16:31:52
żeby te słowa były prawdą
Junior starszy
Vilgefortz
Zarejestrowany od: 351 dni
Ilość komentarzy: 249
Oceny: -4010
Kibicuje:
Manchester United Real Madryt Real Madrid II Hiszpania
18.06.2016 / 15:53:45
/ -27
Chyba pomylił niebo z gwiazdami odbitymi noco na powierzchni stawu. Okej a w 1/4 manita z najlepszą drużyną w historii Hiszpanią, która idzie po trzeci tryjumf z rzendu. Iniesta wkręci tych mierniaków w ziemię, a Morata i Nolito sprawią że Fabiański obszcza się ze strachu.
Junior
szogunejro
Zarejestrowany od: 479 dni
Ilość komentarzy: 119
Oceny: +514
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska
18.06.2016 / 19:56:18
A Ty może złapiesz za słownik i podszkolisz ortografię, takie błedy że nie jestem pewien czy po prostu trollujesz, czy masz 10 lat (chociaż nawet w tym wieku dzieci potrafią pisać poprawnie) czy jesteś po prostu głupi.
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 365 dni
Ilość komentarzy: 2802
Oceny: +16228
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
18.06.2016 / 15:37:12
Apetyt rośnie z jedzeniem:)
Junior
DamnIvory
Zarejestrowany od: 847 dni
Ilość komentarzy: 156
Oceny: +508
Kibicuje:
Chelsea Londyn Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
18.06.2016 / 15:11:28
Dobra Grosicky nie gwiazdorz tylko graj :)