Grosicki wypracował gola dla Rennes! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 22/01/16 22:34, Komentarzy: 10

1
10

Piłkarze Stade Rennes wygrali przed własną publicznością z GFC Ajaccio 1:0 (0:0) w piątkowym spotkaniu 22. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibicie zgromadzeni na Roazhon Park na jedyne trafienie w tym meczu czekali do końcówki rywalizacji. W drugiej minucie doliczonego czasu gry w pole karne gości wpadł Kamil Grosicki, który opanował długie podanie od Romain Danze. Gdy Polak składał się do strzału, piłkę do swojej bramki skierował Roderic Filippi. Początkowo gola zapisano na konto Grosickiego, ale powtórki wykazały, że rywal zaliczył "swojaka".

To pierwszy mecz Rennes pod wodzą Rollanda Courbisa. Po zmianie trenera sytuacja Grosickiego się nie zmieniła - nadal wchodzi na boisko z ławki rezerwowych. W tym meczu pojawił się na placu gry w 71. minucie.

Stade Rennes zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli Ligue 1. Drużyna Kamila Grosickiego ma na swoim koncie 34 punkty, z kolei GFC Ajaccio zdobyło do tej pory 26 "oczek" i znajduje się na trzynastej pozycji.