Grosicki znów strzela, pomogła technika [video]

mgilert / Shutterstock.com
FC Lorient zremisowało u siebie ze Stade Rennes 1:1 (1:0) w ramach jedenastej kolejki francuskiej Ligue 1. W drugiej połowie spotkania na boisku pojawił się Kamil Grosicki.

Obie drużyny kończyły spotkanie w dziesiątkę. W 66. minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę obejrzał obrońca Lorient, Lamine Kone, a na siedem minut przez końcem regulaminowego czasu gry do szatni odesłany został Giovanni Sio.

Drużyna GFCO Ajaccio odniosła pierwsze w historii zwycięstwo we francuskiej Ligue 1, pokonując Niceę 3:1. Dwa gole w tym pojedynku wbił Filippi, w tym jeden był samobójczym trafieniem.

W innym meczu Angers zremisowało bezbramkowo z EA Guingamp. Piłkarze Angers od 81. minuty po faulu Slimane Sissoko grali w osłabieniu.

Montpellier oddaliło się od dołu ligowej tabeli, wygrywając w sobotni wieczór na własnym boisku z Bastią 2:0. Montpellier odniosło drugie miejsce w tym sezonie i ma obecnie w swoim dorobku 8 punktów.