Grosicki znowu strzela! Rennes gromi [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06/03/16 19:12, Komentarzy: 15

15
15

Kamil Grosicki zdobył swojego ósmego gola w tym sezonie w Ligue 1. 27-letni skrzydłowy pokonał bramkarza rywali w meczu 29. kolejki ligi francuskiej, w którym jego Stade Rennes wygrało na własnym stadionie 4:1 z Nantes.

Grosicki wpisał się na listę strzelców kwadrans po rozpoczęciu spotkania. Polak otrzymał długie podanie od Romaina Danze, opanował piłkę w polu karnym i wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem.

Poza reprezentantem Polski, golkipera Nantes trzy razy w pierwszej części spotkania pokonał również Ousmane Dembele. Jedyną bramkę dla gości strzelił po zmianie stron, Adryan.

Gospodarze od 67. minuty meczu musieli grać w osłabieniu. Swoją drugą żółtą kartkę obejrzał wtedy Giovanni Sio.

Dzięki wygranej Stade Rennes awansowało na czwarte miejsce w tabeli. Drużyna prowadzona przez Rollanda Courbisa ma 30 punktów straty do lidera, którym jest PSG. Nantes, po porażce jest na ósmej pozycji w Ligue 1.