betclic

Grosskreutz nie zagra w tym roku. Przez dokumenty

Ostatnia aktualizacja: 02/09/15 22:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Fingerhut / Shutterstock.com

David De Gea nie był jedynym bohaterem transferowego zamieszania ostatniego dnia okna transferowego. Okazuje się, że odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę nie wyszło na zdrowie również w przypadku transferu Kevina Grosskreutza. 

FIFA odmówiła uznania Niemca za piłkarza Galatasaray. Turecki klub kupił piłkarza z Borussii, ale spóźnił się ze złożeniem odpowiednich dokumentów i zrobił to chwilę po przekroczeniu ostatecznego terminu.

Zawodnik oraz oba zainteresowane kluby doszły jednak do porozumienia i... postanowiły doprowadzić rzecz do końca.

- Galatasaray oraz Kevin Grosskreutz wyrazili życzenie, by piłkarz został oficjalnie wytransferowany w kolejnym okienku. Do tego czasu, czyli do 1. stycznia 2016 roku, będzie on uczestniczył w treningach swojego nowego zespołu, a także będzie mógł występować w meczach towarzyskich - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Borussii Dortmund.

Sytuacja Grosskreutza jest więc podobna do tej, w jakiej znalazł się Arda Turan, który najbliższe miesiące również spędzi wyłącznie na treningach i nieoficjalnych gierkach Barcelony. 
Źródło: goal.com/BVB
Dodaj komentarz
Senior
elber
Zarejestrowany od: 640 dni
Ilość komentarzy: 428
Oceny: +4094
Kibicuje:
Arsenal Londyn Bayern Monachium Niemcy
02.09.2015 / 23:35:47
Na stronie BILDa pisali że z dokumentami zdążył ale ktoś zapomniał jakiegoś podpisu na umowach, ta osoba została za to już zwolniona z klubu.
Szkoda że piłkarz jest tu poszkodowany bo klub z transferem jednak zdąrzył - nie było to aż na tak ostatnią chwilę jak Real.
Jednak przez błąd osób trzecich piłkarz cierpi bo nie może grać ani w nowym klubie ani w starym.

Tabela