betclic

Grzegorz Kuświk: Nie zamierzam się poddawać

Ostatnia aktualizacja: 08/01/16 21:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Napastnik Lechii Gdańsk, Grzegorz Kuświk przyznał, że nie zamierza odpuszczać walki o miejsce w podstawowym składzie swojego zespołu.

- Okres świąteczno-noworoczny upłynął mi w miłej, sympatycznej i rodzinnej atmosferze. Udało mi się odpocząć i oczyścić głowę. W Nowy Rok wchodzę z dużym optymizmem - mówił 28-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Przerwa zimowa w moim przypadku zawsze była przełomowa i właśnie w tym upatruję szansy na wzrost formy. Wierzę, że pokażę się z tej strony, z której sam siebie znam i z jakiej znają mnie inni. Chciałbym żeby to, co było jesienią odeszło w niepamięć. Czekam na nowego trenera z którym na pewno odbędę rozmowę indywidualną na temat mojej przyszłości. Obecnie skupiam się na tym, żeby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącej rundy. To jest mój główny cel - dodał.

- Przyjście do klubu kolejnego napastnika było nieuniknione. Rywalizacja jest wpisana w nasz zawód i nie mam z tym żadnego problemu. Skupiam się przede wszystkim na sobie i nie interesuje mnie z kim przyjdzie mi rywalizować o pierwszy skład. Mam swoje cele i ambicje i chciałbym je osiągnąć już w nadchodzącym okresie przygotowawczym. Nie poddaję się i walczę o powrót do pierwszej jedenastki - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 511 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
08.01.2016 / 22:31:09
Najważniejsze to nie odpuszczać. Kuświk musi wywalczyć miejsce w podstawowym składzie.

Tabela