betclic

Grzyb przed meczem z Pogonią: Sportowej walki nie zabraknie

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 11:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Szybko zapomnieliśmy o tym, co wydarzyło się w Warszawie, ale równie szybko musimy zapomnieć o tych dwóch zwycięstwach, które ostatnio odnieśliśmy. Teraz w stu procentach koncentrujemy się na Pogoni Szczecin – zapewnia kapitan Żółto-Czerwonych – Rafał Grzyb.

Portowcy są niepokonani od ośmiu ligowych spotkań.
- Chcemy przerwać ich passę meczów bez porażki, nie musimy wcale powtórzyć wyniku z otwarcia stadionu, ale chcemy po prostu dobrze się pokazać i zgarnąć bardzo ważny komplet punktów. Chcemy zwyciężyć, nie ma odwrotu od tego, co zaczęliśmy realizować. Wyjdziemy podobnie zaangażowani jak to zrobiliśmy na meczu z Lechem i będziemy równie ciężko pracować na boisku, bo jak mówiłem, naszym celem jest zwycięstwo – deklaruje kapitan białostoczan cytowany przez oficjalną witrynę zespołu z Podlasia.

W tym sezonie obie ekipy w oficjalnych spotkaniach mierzyły się dwukrotnie. W Pucharze Polski lepsi byli białostoczanie. W lidze wygrali szczecinianie.- To było jeszcze w poprzedniej rundzie. Oba zespoły są już w zdecydowanie innym miejscu. Oba mocno przepracowały okres zimowy. Byliśmy praktycznie w tym samym miejscu w Turcji, można powiedzieć, że doskonale się znamy, ale mecz meczowi nie jest równy. Mam nadzieję na powtórzenie wyniku z Pucharu Polski, a nie ligi – mówi pomocnik Żółto-Czerwonych.

Pogoń mimo bardzo dobrej serii jest zespołem nieobliczalnym o czym świadczyć może mecz z Koroną Kielce, kiedy Portowcy przegrywali już 0:2 by ostatecznie pokonać kielczan 3:2. – Po tabeli przede wszystkim widać, że są mocni. Wygrywali z trudnymi przeciwnikami, ale też zdarzały im się wpadki z tymi teoretycznie słabszymi. Chcemy wykorzystać ich słabsze punkty, a jednocześnie wyeliminować te mocniejsze strony, żeby znów wygrać – tłumaczy tę sytuację Grzyb.

Zapytany o mocne punkty szczecińskiego zespołu zawodnik wskazał na… - Rafał Murawski jest taką postacią. Ogólnie jednak to jest bardzo solidna drużyna, gdzie młodość łączy się z doświadczeniem. Walki nie zabraknie, ale to będzie sportowa walka, po której mam nadzieję będziemy cieszyć się ze zwycięstwa – zakończył swoją wypowiedź piłkarz Jagi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela