betclic

Grzyb: Wszyscy mobilizują się na lidera

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 13:50, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Jagi)

- Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zwycięzca tego pojedynku będzie liderem Ekstraklasy - przyznał Rafał Grzyb w rozmowie z oficjalną stroną Jagiellonii Białystok.

Przed niedzielnym meczem w Niecieczy z Termaliką zespół z Podlasia zajmuje pozycję lidera tabeli LOTTO Ekstraklasy, ale ewentualna porażka z drużyną z Małopolski może wynieść na sam szczyt popularne "Słoniki".

- Nastroje w drużynie są bojowe, bo szykuje się naprawdę ciekawy mecz. Nikt nie spodziewał się, że do spotkania pierwszej drużyny w lidze z drugą dojdzie akurat w Niecieczy, ale musimy ten mecz traktować tak, jak każdy inny - stwierdził kapitan Jagiellonii.

- Niezależnie od przeciwnika, za każdy mecz można dostać tylko trzy punkty. Myśl o tym, że wygrywając kolejne spotkania zostajemy liderem, nas napędza. Chcemy zwyciężać, choć wiadomo, że w piłce nie da się zawsze wygrywać, bo zdarzają się różne mecze - kontynuował rozgrywający drużyny z Podlasia.

- Nie ma takiej drużyny, która przez cały sezon gra równo, idealnie i zwycięża w każdym pojedynku. Musimy utrzymać to, co jest obecnie, bo z osiągniętego dotąd rezultatu możemy być zadowoleni. Wszyscy nastawiają się teraz na Jagiellonię, tak jak na każdego lidera, niezależnie kto nim jest. Drużyny teoretycznie słabsze zawsze będą się bardziej mobilizować na mecz z liderem - dodał Rafał Grzyb.

(za jagiellonia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7286
Oceny: +20490
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.10.2016 / 09:58:54
A gdzie jest moja Legia?! No gdzie?!!!
:(((((

Tabela