Guardiola: Druga połowa z Arsenalem była katastrofalna

Ostatnia aktualizacja: 06/11/15 17:24, Komentarzy: 4

8
4

Bayern Monachium rozbił Arsenal Londyn 5:1 w Lidze Mistrzów. Mimo to trener mistrzów Niemiec, Josep Guardiola, nie jest zadowolony z gry swoich podopiecznych w drugiej połowie meczu.

- Powinniśmy grać więcej piłką w spotkaniu z Arsenalem. Musimy to poprawić - zaznaczył Hiszpan na konferencji prasowej cytowany przez "The Guardian".

Opiekun Bawarczyków w dosadnych słowach opowiadał o pojedynku z "Kanonierami" i szansach jego podopiecznych na triumf w Lidze Mistrzów.

- Druga połowa była katastrofalna. To dlatego nie jesteśmy jeszcze gotowi, żeby wygrać Ligę Mistrzów - stwierdził hiszpański szkoleniowiec.

W sobotę w Bundeslidze Bayern zmierzy się z Vfb Stuttgart. Sytuację  swojego najbliższego rywala ocenił Josep Guardiola. - To niesamowite, po prostu niesamowite jak mało oni mają punktów - przyznał.

- Jestem pod wrażeniem ich gry. Obie strony grają ofensywnie i myślę, że to będzie atrakcyjne spotkanie - dodał.
Źródło: The Guardian