Guardiola: Zwykle gramy na dobrym poziomie, ale tutaj nam się to nie udało

Shutterstock
Manchester City przegrał na wyjeździe z AS Monaco 1:3 i odpadł w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pep Guardiola, menedżer „Obywateli”, żałował, że jego zespół nie wykorzystał stworzonych sytuacji po przerwie.

Rozegraliśmy wyjątkową drugą połowę, ale zapomnieliśmy, aby to zrobić w pierwszej. Chcieliśmy agresywnie bronić. Byliśmy lepsi w drugiej odsłonie, ale to nie wystarczyło -

- Zwykle gramy na dobrym poziomie, ale tutaj nam się to nie udało. Wyciągniemy wnioski. Ta drużyna nie ma zbyt wielkiego doświadczenia

W drugiej połowie mieliśmy szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy i dlatego odpadliśmy. Stałe fragmenty są ważne na tym poziomie. Barcelona i Real Madryt strzeliły z nich bramki w minionym tygodniu. Nas jednak nie było przez pierwszych 45 minut -