betclic

Guilherme coraz bliżej powrotu do gry

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 10:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W połowie lipca w trakcie meczu Legii Warszawa ze Zrinjskim Mostar kontuzji doznał Guilherme. Brazylijczyk zerwał wtedy kompleks więzozrostu barkowo-obojczykowego. Pierwotnie pomocnik miał się poddać operacji, ale po konsultacji w rzymskiej klinice Villa Stuart zdecydował się na bezinwazyjne leczenie urazu.

Przerwa gracza miała potrwać ponad 2,5 miesiąca. Tymczasem piłkarz już trenuje z piłką i wkrótce będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu przez Besnika Hasiego - informuje portal Legia.Net.

Albański szkoleniowiec mistrzów Polski wiele razy podkreślał, jak ważny w jego taktyce jest Guilherme. To sugeruje, że Brazylijczyk wróci do meczowego zestawienia tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. 25-latek trenuje już z piłką, co oznacza, że z jego zdrowiem jest lepiej.

Guilherme nie bierze jeszcze udziału w gierkach. To najważniejsze ćwiczenia, w których drużyna ćwiczy taktykę. Realny jest występ gracza w rewanżowym starciu z Dundalk, które odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 20:45.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela