betclic

Guilherme i Michał Kopczyński kontuzjowani

Ostatnia aktualizacja: 29/11/16 16:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

W spotkaniu ze Śląskiem we Wrocławiu kontuzji doznało dwóch piłkarzy mistrzów Polski: Michał Kopczyński i Guilherme - czytamy na portalu Legia.Net. 

Kopczyński zderzył się w jednej z sytuacji z Rierą i poczuł silny ból w mięśniu czworogłowym. "Kopa" wyszedł na murawę jeszcze po przerwie, ale przegrał z bólem i w 58. minucie spotkania został zmieniony przez Kazaiszwilego. W poniedziałek piłkarz ten przeszedł badania, pracował z fizjoterapeutami i czuje się lepiej. Mięsień jest mocno stłuczony, uraz jest bolesny, ale nie jest groźny. Na spotkanie z Wisłą Płock Kopczyński będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Kontuzji nabawił się też Guilherme. Brazylijczyk w ferworze walki wyskoczył do piłki, starł się z rywalem i po chwili złapał się za mięsień przywodziciela. Wyglądało to na mocne stłuczenie. Zawodnik przeszedł wstępne badania obrazowe, ale na razie trudno powiedzieć jak szybko będzie mógł wrócić do treningów. Guilherme i tak nie mógłby zagrać w meczu z Nafciarzami z powodu nadmiaru żółtych kartek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!