betclic

Guilherme przed meczem ze Sportingiem: Musimy się pilnować i skoncentrowani grać swoje

Ostatnia aktualizacja: 06/12/16 18:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek/Shutterstock

Nie można popełniać żadnych błędów, bo można od razu dostać trzy bramki. Musimy się pilnować i skoncentrowani grać swoje, to jest najważniejsze – powiedział na konferencji prasowej przed meczem ze Sportingiem CP w Lidze Mistrzów zawodnik Legii Warszawa, Guilherme.

Starcie pomiędzy obiema ekipami odbędzie się już w środę, 7 grudnia. Pierwszy gwizdek arbitra nad stadionem rozbrzmi tradycyjnie o godzinie 20:45 czasu polskiego. Sędzią tego pojedynku będzie Włoch Gianluca Rocchi.

Drużyny występujące w Lidze Mistrzów UEFA trzymają bardzo wysoki poziom. Nie można popełniać żadnych błędów, bo można od razu dostać trzy bramki. Musimy się pilnować i skoncentrowani grać swoje, to jest najważniejsze – stwierdził Guilherme, cytowany przez "legia.com".

Nie możemy koncentrować się tylko na Gelsonie Martinsie, bowiem Lizbończycy mają w drużynie wielu reprezentantów swoich krajów, na nich wszystkich musimy zwrócić uwagę, żeby mecz zakończył się sukcesem – zaznaczył.

- Ani ja, ani drużyna Legii nie obawiamy się innych piłkarzy, choć oczywiście ich szanujemy. Legia ma swoje walory, więc mamy wszelkie szanse, żeby awansować do dalszej fazy. Powiem tak, może się wydarzyć wszystko. Ja bym chciał, żebyśmy strzelili tę jedną bramkę, żeby było 1:0 i tak ten mecz się zakończył – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
bjo
Zarejestrowany od: 1262 dni
Ilość komentarzy: 783
Oceny: +3408
Kibicuje:
Chelsea Londyn Legia Warszawa Real Madryt
07.12.2016 / 16:03:39
liczę na remis przynajmniej