betclic

Guilherme: Utrudnimy sprawę Napoli

Ostatnia aktualizacja: 10/12/15 13:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Mamy świadomość, że Napoli zawsze gra o najwyższe cele i tytuły, ale naszym zadaniem jest utrudnić im tę sprawę. Taki mamy cel i chcemy go zrealizować - stwierdził przed czwartkowym meczem z Napoli Guilherme.

- Prawdą jest to, że gramy przeciwko Napoli, a nie pojedynczym zawodnikom tej drużyny. Musimy zrobić wszystko, by wypaść jak najlepiej, niezależnie od tego, kto wybiegnie na boisko. Naszym celem jest realizacja nakreślonych zadań, bo tylko w ten sposób możemy sięgnąć po trzy punkty -
zaznaczył zawodnik cytowany przez legia.com.

- Mecz z Wisłą miał dla nas duże znaczenie. Ważne jest to, by zwyciężać w takich starciach, które przypominają derby Polski. Dla nas była to dodatkową motywacja. Teraz jednak przygotowujemy się już tylko do jutrzejszego spotkania, bo potyczka w Krakowie przeszła już do historii - dodał Brazylijczyk.

- Uważam, że jesteśmy lepiej przygotowani, niż do pierwszego meczu z Napoli. Wystarczy spojrzeć na pasmo korzystnych rezultatów, które mamy na swoim koncie. To, co minęło, to już przeszłość. Liczy się tylko starcie z Włochami. Chcemy osiąnąć korzystny rezultat - podsumował swoją wypowiedź Guilherme.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!