betclic

Guilherme: Wyjdziemy z kryzysu, wrócimy na właściwe miejsce w tabeli

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 22:01, Komentarzy: 2

2
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie z Lechią. Wcześniejsze mecze nie były udane, ale stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Nie potrafiliśmy jednak skierować piłki do siatki. Sobotnie zwycięstwo pozwoli nam wrócić na właściwe tory - powiedział po spotkaniu z Lechią Guilherme.

- Kiedy drużynie nie idzie tak, jak sobie zakładała przed sezonem, wtedy szuka się powodów, czemu zespół nie osiąga oczekiwanych rezultatów. W naszej szatni jest jednak wszystko w porządku. Dobrze komunikujemy się ze sobą. Musimy codziennie ciężko pracować. Wierzymy w to, iż wrócimy na właściwe miejsce w tabeli. Wyjdziemy z kryzysu - zapewnił strzelec dwóch goli w tym spotkaniu w rozmowie z portalem Legia.Net.

- Żaden piłkarz nie przestaje grać z tygodnia na tydzień. Jeśli zawodnik jest dobrze fizycznie przygotowany, to będzie prezentował swój poziom. Brakowało nam ostatniego podania i skuteczności. Po takich spotkaniach traciliśmy zaufanie do siebie i tutaj bym szukał odpowiedzi, czemu nasze wyniki nie były zadowalające - dodał brazylijski pomocnik.

Guliherme przyznał również, że zmiana trenera pozytywnie wpłynęła na całą drużynę. - Przede wszystkim trener Magiera sprawił, że znowu zaczęliśmy sobie ufać. Przemówił do każdego z nas, a dodatkowo poprawiła się komunikacja w zespole. Wspieramy się nawzajem. Wiemy, że mamy większy potencjał piłkarski niż ostatnio pokazujemy. Jesteśmy futbol w stanie prezentować taki futbol za każdym razem - zapewnił.

- Bardzo się wzruszyłem, gdy kibice pozdrawiali mnie z trybun. Czuję, że jestem lubiany przez nich. Mogę powiedzieć, że mam do nich taką samą sympatię. Bardzo cenię fanów, cieszę się, iż zawsze nas wspierają. Gdy schodziłem z boiska, uderzyłem się w serce. To był gest dla nich. Chcę, żeby wiedzieli, iż zawsze będę się starał dawać z siebie wszystko - podsumował podopieczny Jacka Magiery.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21346
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.10.2016 / 16:48:28
No w końcu....to już tylko 10pkt straty do lidera! Oby teraz 3 zwycięstwa Legii i już może będzie w czubie tabeli. POWODZONKA.
Senior
PanJezus
Zarejestrowany od: 548 dni
Ilość komentarzy: 707
Oceny: +1191
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Francja Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Torino Ajax Amsterdam
02.10.2016 / 22:11:16
wymowne zdjęcie