betclic

Guilherme z kontuzją więzadła, Lewczuk i Bereszyński ze stłuczeniami

Ostatnia aktualizacja: 14/06/16 16:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Chociaż przygotowania do nowego sezonu dopiero się rozpoczęły, to sztab medyczny Legii ma pełne ręce roboty. Już na pierwszym treningu w Warszawie urazu kolana doznał Guilherme. Natomiast na zgrupowaniu w Warce doszło kilka kolejnych, drobnych kontuzji - czytamy na portalu Legia.Net.

Brazylijczyk jeszcze na zajęciach w Warszawie doznał urazu naciągnięcia więzadła pobocznego, przyśrodkowego lewego kolana - tego samego, które kiedyś miał operowane. Badania potwierdziły, że jest to tylko naciągnięcie, zawodnik z każdym dniem czuje się lepiej. Pod koniec obozu w Warce powinien biegać, zaś na drugie zgrupowanie być gotowym do treningów.

Aleksandar Prijović odczuwa drobne natomiast bóle w okolicach pośladka, chodzi o przyczep mięśnia dwugłowego. Nie jest to nic groźnego, lekarze Legii jednak nie chcąc ryzykować pogłębienia urazu, zalecili piłkarzowi indywidualne, delikatne zajęcia.

Bartosz Bereszyński nabawił się natomiast delikatnego stłuczenia w okolicach pięty, o co łatwo przy twardej nawierzchni. Nie jest to nic groźnego.

Igor Lewczuk również narzeka na stłuczenie, ale bolesne. W trakcie poniedziałkowego treningu upadł, zwijał się z bólu po jednym ze starć. Po schłodzeniu miejscowym dokończył zajęcia. Później lekarze jeszcze dokładniej go przebadają.

Michał Masłowski na zajęciach w poniedziałek narzekał na bóle mięśnia czworogłowego uda, zaś Ariel Borysiuk lekko naciągnął mięsień dwugłowy uda i z workiem wypełnionym lodem udał się razem z kolegami do hotelu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!