betclic

Gwiazda Lecha na wylocie

Ostatnia aktualizacja: 03/08/15 15:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

To było do przewidzenia: kontrakt Kaspera Hamalainena z Lechem Poznań wygasa z końcem roku, więc piłkarz może rozmawiać z dowolną drużyną na temat warunków zatrudnienia. I wszystko wskazuje, że faktycznie rozmawia.

Jeszcze niedawno wydawało się, że Fin może jednak pozostać w Polsce. Tymczasem duńskie media donoszą o zainteresowaniu ze strony Broendby - kiedyś tamtejszej potęgi, obecnie klubu, który nie może nawiązać do swoich sukcesów (10 mistrzostw kraju, ale ostatnie wywalczone aż dekadę temu). Lider "Kolejorza" miałby pomóc w odzyskaniu prymatu.

Hamalainen to jeden z najważniejszych piłkarzy w układance Macieja Skorży. Dlatego mimo że nie chciał przedłużyć umowy, klub postanowił nie sprzedawać go na siłę jeszcze tego lata, uznając, że jego gra przyniesie więcej pożytku niż nawet kilkaset tysięcy euro, jakie w tym przypadku byłoby górną granicą tego, co można wynegocjować za gracza z kilkumiesięcznym kontraktem. Obecna forma Lecha każe jednak zadać pytanie, czy w wypadku braku awansu do fazy grupowej Ligi Europy włodarze poznaniaków będą równie nieustępliwi w sprawie zatrzymania zawodnika.Źródło: ekstrabladet.dk
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!