betclic

Gwiazda Legii: Musimy być bardziej pewni siebie

Ostatnia aktualizacja: 29/10/15 13:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Piłkarze Legii Warszawa pokonali na wyjeździe Chojniczankę 2:1 w ćwierćfinałowym meczu rozgrywek o Puchar Polski. - Szkoda straconego gola - żałował po ostatnim gwizdku sędziego snajper stołecznej ekipy, Nemanja Nikolić.

- Pojedynki takie, jak ten z Chojniczanką, mogą sprawić niebezpieczeństwo, jeśli nie podejdzie się do nich w odpowiedni sposób - zauważył Nikolić cytowany przez oficjalną witrynę wicemistrzów Polski.

Napastnik Legii przyznał, że on i jego koledzy mieli więcej okazji strzeleckich niż rywale.
- Mieliśmy wiele okazji, aby trafić do siatki. Dwie z nich udało się zamienić na bramki. Szkoda tylko tego straconego gola... Zwycięstwo nas cieszy, ale w niektórych sytuacjach powinniśmy się prezentować lepiej. Musimy prezentować większą pewność siebie. W takich starciach drużyny z niższych lig chcą za wszelką cenę pokazać się z jak najlepszej strony i dają z siebie więcej niż maksimum umiejętności. Przez większą część spotkania kontrolowaliśmy grę i osiągnęliśmy dobry wynik przed rewanżem. Teraz zrobimy wszystko, by awansować do półfinału - zadeklarował najlepszy strzelec warszawian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!