betclic

Gwiazda Southampton przejdzie do Manchesteru United?

Ostatnia aktualizacja: 24/10/15 14:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

Sadio Mane z Southampton wciąż znajduje się na liście życzeń Manchesteru United. Według angielskiej prasy "Czerwone Diabły" muszą liczyć się z poważnym wydatkiem, jeśli chcą sprowadzić Senegalczyka na Old Trafford.

O przejściu Mane do Manchesteru spekulowano już w trakcie letniego okna transferowego. 23-letni zawodnik miał być wtedy rozważany jako opcja rezerwowa w przypadku, gdyby na Old Trafford nie przyszedł Pedro. Louis van Gaal zakontraktował jednak Anthonego Martiala. Nie znaczy to wcale, że całkowicie odpuścił temat kupna Mane.

Problemem mogą być pieniądze. W sierpniu holenderski menedżer był gotów zapłacić za Senegalczyka 20 milionów funtów. Ta kwota okazała się zbyt mała, żeby zaspokoić apetyty działaczy z Southampton. Dziś mówi się, że Mane kosztuje dwa razy więcej. Z pewnością duży wpływ ma na to jego bardzo dobra forma. W ostatnich czterech meczach we wszystkich rozgrywkach pomocnik "Świętych" zdobył cztery gole.

Kontrakt Senegalczyka z Southampton wygasa w połowie 2018 roku. Klub może próbować przedłużyć tę umowę, ale nie wiadomo, czy Mane będzie tym zainteresowany.
Źródło: Daily Star
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!