betclic

Gwiazdka Realu: nie spieszę się do niższych lig

Ostatnia aktualizacja: 10/08/15 20:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ivica Drusany / Shutterstock.com

Martin Odegaard zapewnił w swoim ostatnim wywiadzie kibiców Realu Madryt, iż jest on szczęśliwy w drużynie Królewskich. Zaznaczając jednoczenie, iż tuż po zakończeniu przedsezonowych przygotowań podejmie decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje dotyczące jego ewentualnego wypożyczenia. Dzięki temu 16-latek mógłby rozwijać swoje umiejętności w innym dobrym klubie. Młody zawodnik utrzymuje jednak, iż jeszcze nie podjął żadnej decyzji.

- Będziemy się nad tym zastanawiać, kiedy zakończą się przygotowania. Jestem szczęśliwy w Realu Madryt - powiedział Martin Odegaard, cytowany przez "Sky Sports".

- Myślę, że stać mnie na zdecydowanie lepszą grę. Wiele nauczyłem się zarówno na treningach, jak i podczas meczów - zapewnił.

- Trenowałem dobrze i tak samo się czuję. Nie mam żadnych konkretnych celów na nadchodzący sezon. Wszystko czego chcę, to poprawić moją grę. Mam 16 lat i staram się pracować najlepiej jak potrafię. Wiem, że przede mną jeszcze długa droga. Nie spieszę się jednak, nie ma też żadnego powodu, dla którego powinienem się stresować - podkreślił pomocnik.

- Gra w Segunda Division jest trudna. Jest tam wielu mocnych przeciwników, a boiska często są w fatalnym stanie - zaznaczył.

16-latek na Santiago Bernabeu przeniósł się w styczniu 2015 roku. Norweg przez większość czasu grał w zespole Realu Madryt Castilla, który trenuje Zinedine Zidane. W pierwszej drużynie "Królewskich" rozegrał do tej pory zaledwie jedno niepełne spotkanie. Wcześniej był zawodnikiem rodzimego Stromsgodset.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela