betclic

Gwiazdy PGE Ekstraligi pojadą dla Warda

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 18:45, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Andrzej, wikipedia

Prezes KS Get Well Toruń, Ilona Termińska, podzieliła się pierwszymi informacjami dotyczącymi Meczu Charytatywnego, z którego dochód przekazany zostanie na rzecz Darcy’ego Warda. Zawody na Motoarenie zaplanowano na 28 marca. 

- Bardzo się cieszymy na tak pozytywny odzew zarówno ze strony zawodników jak i kibiców, którzy chcą pomóc Australijczykowi. Możemy już zatem ogłosić, że nasza drużyna w pełnym składzie zmierzy się z niemniej ciekawą "Drużyną Przyjaciół Darcy’ego" - wyznała na konferencji prasowej Termińska, cytowana przez oficjalną stronę KS Get Well. 

- W składzie "Aniołów" nie zabraknie naszych nowych żużlowców, a zatem Grega Hancocka, Martina Vaculika, Grzegorza Walaska i Norberta Krakowiaka. Zabraknie tylko Chrisa Holdera, który został kapitanem drużyny przeciwnej. Obok niego w drużynie pojawią się Maciej Janowski, Andreas Jonsson, Rune Holta, Davey Watt oraz młodszy brat Chrisa, Jack - który przyjmie rolę rezerwowego - ujawniła sternik klubu z Grodu Kopernika. 

- Ostatnim zawodnikiem z którym wciąż rozmawiamy jest obecny Mistrz Świata - Tai Woffinden. Mamy nadzieję, że Brytyjczyk znajdzie chwilę czasu i pojawi się w Wielkanocny Poniedziałek na Motoarenie. Osobiście głęboko w to wierzę - dodała Termińska. 

KS Get Well Toruń nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie 10 kwietnia wyjazdowym spotkaniem z KS ROW Rybnik. Transmisja w stacji "nSport + HD!"

(za speedway.torun.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!