betclic

Gyurcso: Co weekend mogę dawać powody do powołania mnie na Euro

Ostatnia aktualizacja: 17/03/16 15:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- W ostatnim czasie nie rozmawiałem z trenerem, ale jakiś czas temu miałem okazję. On doskonale wie, kto jest w dobrej formie, a kto nie - przyznał ofensywny pomocnik Pogoni Szczecin, Adam Gyurcso. 25-latek został powołany do kadry Węgier na mecz towarzyski z Chorwacją. 

- To duża szansa dla mnie, aby zaprezentować siebie przed selekcjonerem. Będę starał się dać z siebie wszystko co potrafię na zgrupowaniu - stwierdził skrzydłowy Portowców, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- To nie tak, że jest to dla mnie ostatnia szansa. Kolejne będę miał w lidze, bo wtedy też przecież mogę pokazać swoje atuty i dobrą formę. Nie musi to dziać się tylko na meczach kadry - zaznaczył. 

- Trener selekcjoner obserwuje rozgrywki ligowe i widzi formę wszystkich zawodników. Moja praca jest tutaj, na co dzień. Co weekend mogę dawać powody do powołania mnie na Euro - kontynuował.

- W ostatnim czasie nie rozmawiałem z trenerem, ale jakiś czas temu miałem okazję. On doskonale wie, kto jest w dobrej formie, kto zasługuje na powołanie, a kto nie. Moja pozycja i rywale do miejsca w składzie zależą od tego w jakim systemie gramy i po której stronie ja gram. Po lewej grywa na przykład kapitan kadry Balazs Dzsudzsak. To wszystko kwestia pomysłu trenera - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!