betclic

Hajto i Żurawski polecają: darmowy zakład 20zł, plus 200zł bonusu na mecz Polska - Ukraina

Ostatnia aktualizacja: 20/06/16 16:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Betano

Mecz Polski z Ukrainą wydaje się być interesującą opcją dla graczy bukmacherskich. Ukraińcy słabo zaprezentowali się w meczach z Niemcami i Irlandią Północną i odpadli już z turnieju. Z kolei Polacy mają ochotę zawalczyć o pierwsze miejsce w grupie. Masz ochotę postawić na Polskę? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę, polecaną przez Tomasza Hajto i Macieja Żurawskiego, którzy są ambasadorami bukmachera Betano

Rejestrując się poprzez ten link, otrzymujesz możliwość skorzystania z całej gamy bonusów przygotowanych przez firmę. W pierwszej kolejności otrzymasz standardowy bonus 100% od pierwszej wpłaty, do 200zł. Aby z niego skorzystać musisz wpłacić na swoje konto minimum 20zł, a Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona (przykładowo, wpłacając 200zł, będziesz miał 400zł na grę).

Następnie skorzystaj z darmowego zakładu ("Full bet") na mecz Polska - Ukraina. Wystarczy, że wybierzesz dowolny zakład za 20zł w meczu Polaków, po kursie przynajmniej 1,5, a opcja darmowego zakładu 20zł pojawi się do zaznaczenia przy Twoim kuponie.

Nieźle? To jeszcze nie wszystko! Betano jest bardzo aktywnym bukmacherem i proponuje swoim graczom wiele promocji na Euro 2016 i nie tylko. Np. na mecz Anglia - Słowacja możesz skorzystać ze zwrotu stawki, jeśli tylko w tym meczu nastąpi zmiana przed 70 minutą gry. W stałej ofercie Betano znajdziesz też bardzo ciekawą opcję "zakłady z marżą 0%". Co to oznacza? Zdecydowanie wyższe kursy i możliwość zarobienia większych pieniędzy na tym samym zakładzie.

Przekonany? Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z oferty bonusowej Betano.


Najważniejsze warunki promocji 100% do 200zł
Bonus 100% do 200zł musi być obrócony min. 5 razy, po kursie min. 1,65, przed dokonaniem wypłaty. Obrotowi podlega zarówno wpłacona suma, jak i kwota bonusu. Przykładowo, jeśli wpłacisz 200zł i otrzymasz 200zł bonusu, to musisz wykonać łączny obrót kwotą min. 2000zł (obstawiając zakłady po kursie przynajmniej 1,65), zanim zlecisz wypłatę środków.
- Nie zlecaj wypłaty, dopóty nie wykonasz obrotu! W ten sposób utracisz kwotę bonusu. W każdej chwili możesz sprawdzić saldo podstawowe i bonusowe na Twoim koncie.
- Zakłady "0% marży" nie są wliczane do obrotu bonusu.
- Od momentu dokonania wpłaty, masz 60 dni na dokonanie obrotu. Jeśli tego nie zrobisz, kwota bonusu przepadnie.
- Punkt 14 regulaminu promocji nie ma znaczenia, jeśli chcesz skorzystać zarówno z bonusu startowego, jak i z darmowego zakładu na Polska-Irlandia Północna. W tym przypadku, można wykorzystać oba bonusy.

Źródło: własne / artykuł sponsorowany

Tagi: