betclic

Hamalainen: Ekstraklasa jest najważniejsza

Ostatnia aktualizacja: 19/09/15 15:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Kasper Hamalainen zapewnia, że drużyna pierwszy krok do wydostania się ze strefy spadkowej postara się wykonać już jutro w Białymstoku.

Fin zdaje sobie sprawę, że sytuacja Kolejorza w Ekstraklasie jest bardzo trudna, dlatego najważniejsza jest teraz odpowiednia koncentracja przed spotkaniem z Jagiellonią Białystok - Gra w Lidze Europy to dla nas coś wyjątkowego, a występy w niej to rodzaj święta, jednak w obecnej sytuacji Ekstraklasa jest najważniejsza. Prezentujemy się w niej naprawdę źle i musimy skoncentrować się przede wszystkim na rozgrywkach krajowych - mówi w rozmowie z oficjalną stroną Kolejorza zawodnik. 

Lechici zremisowali z portugalskim Belenenses 0:0. Czyste konto na pewno może być powodem do optymizmu - Jeśli szukać pozytywów, czy oznak, że zaczynamy się podnosić, to trzeba zauważyć, że wreszcie nie przegraliśmy meczu - zauważa Hamalainen i dodaje - Mieliśmy sporo dobrych sytuacji do tego, żeby wygrać z Belenenses, a to już jakiś krok do przodu. W meczach i na treningach robimy wszystko, co w naszej mocy i widzę, że powoli wraca dawna agresywność w grze i zaczynają nam wychodzić ćwiczone na zajęciach schematy - przyznaje. 

Fiński pomocnik jest przekonany o tym, że mistrzowie Polski w końcu odbiją się od dna ekstraklasowej tabeli - Myślę, że zwycięstwo lub jakaś bramka sprawi, że wszystko się odwróci i zaczniemy wygrywać, a przede wszystkim piąć się w górę tabeli - podsumowuje lechita.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela