betclic

Hamalainen: Już nie mylę imion legionistów

Ostatnia aktualizacja: 10/02/16 16:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com (Fin jeszcze w meczu przeciwko swojej obecnej drużynie)

- To dla mnie nowy początek w Legii. Po dwóch dobrze przepracowanych obozach, w trakcie których zaadaptowałem się w drużynie, spotkałem sztab szkoleniowy i poznałem zasady panujące w szatni. Teraz będę kontynuował tę przygodę w innym miejscu i okolicznościach. Przy Łazienkowskiej 3 - mówił w rozmowie z oficjalną stroną stołecznej ekipy Kasper Hamalainen.

- Jak spędziłem wolne chwile po powrocie z Malty? Intensywnie. Byłem zajęty sprawami związanymi z mieszkaniem. Zostało mi jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale jestem na ostatniej prostej. Mimo wszystko, po dwóch ciężkich zgrupowaniach złapałem trochę oddechu - dodał były piłkarz poznańskiego Lecha.

- Wszystko jest dla mnie jasne. Wielu chłopaków znałem już wcześniej, z muraw Ekstraklasy. Zanim trafiłem do Warszawy, grałem już trochę w Polsce, więc nasze drogi się krzyżowały. Może wtedy jeszcze imiona mi się myliły, teraz nie mam już żadnych wątpliwości - przyznał Fin pytany o to, czy nie mylą mu się już imiona kolegów z Legii.

Przypomnijmy, że w niedzielę podopieczni Stanisława Czerczesowa zmierzą się z Jagiellonią Białystok. Mecz odbędzie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela