betclic

Hamalainen: Potrzebowaliśmy przerwy

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 21:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pomocnik poznańskiego Lecha Kasper Hamalainen przekonuje, że kilka wolnych dni pozwoliło lechitom nabrać trochę energii, którą piłkarze postarają się przekuć w kolejne zwycięstwa.

W piątkowe popołudnie piłkarze Kolejorza po krótkim odpoczynku wrócili do treningów. Sześciu lechitów w trakcie przerwy w rozgrywkach nie ma jednak wolnego, bowiem przebywają na zgrupowaniach swoich drużyn narodowych. W takiej sytuacji po raz pierwszy od dawna nie znaleźli się reprezentanci Finlandii, Kasper Hamalainen i Paulus Arajuuri, którzy pozostali w stolicy Wielkopolski - Po raz pierwszy od dawna w trakcie przerwy na zgrupowania reprezentacji mam trochę odpoczynku od piłki. To była znakomita okazja, żeby pomyśleć o czymś innym - uważa pomocnik Kolejorza cytowany przez lechpoznan.pl i dodaje - Ta przerwa przyszła w dobrym momencie, bo mamy szalony rok. Teraz mieliśmy kilka dni wolnego i to było nam naprawdę bardzo potrzebne.

Od czwartku piłkarze Lecha rozpoczynają ostatni piłkarski maraton w tym roku. Podopieczni Jana Urbana w ciągu miesiąca rozegrają aż dziewięć spotkań - Kilka dni wolnego pozwoliło nam nabrać trochę energii, którą oddamy w tych ostatnich dziewięciu starciach - zapewnia Hamalainen w rozmowie z oficjalną stroną mistrzów Polski. - Przyzwyczailiśmy się do tego, że cały rok jest pełen ciężkich spotkań. To będzie kolejne dziewięć emocjonujących i fajnych meczów - podsumował swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela