betclic

Hamalainen: Potrzebuję trochę czasu po kontuzji

Ostatnia aktualizacja: 25/07/16 08:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Graliśmy w domu, wszyscy oczekiwali zwycięstwa przy Łazienkowskiej. Remis traktujemy jak porażkę. Stworzyliśmy kilka okazji i gdybyśmy mieli trochę więcej szczęścia, wygralibyśmy ze Śląskiem - przyznaje Kasper Hamalainen po zakończonym spotkaniu z dolnośląską ekipą.

- Szkoda straconych dwóch punktów. Musimy zapomnieć o tym spotkaniu, ponieważ przed nami ważny mecz w eliminacjach Ligi Mistrzów z Trenczynem - stwierdził Fin cytowany przez portal Legia.Net.

- Nie graliśmy tak, jak oczekiwaliśmy. Jesteśmy jednak dopiero na początku sezonu, przed nami sporo spotkań. Trener rotuje składem, próbuje różnych ustawień taktycznych. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tego meczu i wyeliminujemy błędy. Już w środę czeka nas przecież trudna przeprawa ze Słowakami. Musimy być w pełni skoncentrowani i skupieni, bo rywal jest wymagający, ale wierzę, że damy radę
- uważa "Hama".

- Potrzebuję jeszcze trochę czasu po kontuzji. Z każdym treningiem i meczem czuję się jednak coraz lepiej. Liczę na to, że optymalna forma wróci już niebawem i na najważniejsze spotkania będę przygotowany w stu procentach - zakończył piłkarz "Wojskowych".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela