betclic

Hamalainen wciąż nie trenuje z drużyną

Ostatnia aktualizacja: 08/03/16 18:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Piłkarze warszawskiej Legii we wtorek rozpoczęli przygotowania do meczu z Cracovią. Na zajęciach nie pojawił się jeszcze Kasper Hamalainen - informuje portal Legia.Net.

Fin w piątek przeszedł badania rezonansem magnetycznym, dlatego jest pod stałą opieką i obserwacją klubowych lekarzy. Piłkarz wciąż narzeka na problemy z łydką, która dokuczała mu już w czasie zimowego zgrupowania na Malcie. Zawodnik ma rozwarstwione włókna mięśniowe.

Od środy Hamalainen ma już zacząć ćwiczyć na bieżni anty-grawitacyjnej i stopniowo będzie zwiększał obciążenia. Nie da się jednak przewidzieć, kiedy dokładnie wróci do treningów z drużyną, wszystko bowiem zależy od tego, jak szybko będzie przebiegał proces leczenia i gojenia.

Na murawie pojawił się natomiast Rafał Makowski, który długo leczył uraz kolana – naderwał więzadła poboczne w czasie meczu młodzieżowej reprezentacji Polski w listopadzie. W ostatnich tygodniach ćwiczył głównie indywidualnie pod okiem trenera Sebastiana Krzepoty.

Pierwszy raz z drużyną ćwiczył Radosław Cierzniak, który obok siebie miał Jakuba Szumskiego, Radosława Majeckiego i Arkadiusza Malarza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela