betclic

Hamilton: To szaleństwo jak szybko mija ten rok

Ostatnia aktualizacja: 25/08/16 17:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ZRyzner / Shutterstock.com

Przed Grand Prix Belgii głos na konferencji prasowej zabrał Lewis Hamilton, kierowca Mercedesa.

- To szaleństwo jak szybko mija ten rok. Wydaje się, jakbyśmy kilka tygodni temu byli w Barcelonie na zimowych testach, a teraz jesteśmy już po przerwie wakacyjnej, kierując się na Spa. Pierwsza połowa sezonu była jak kolejka górska i wspaniale, że jestem na takiej pozycji mając połowę wyścigów za nami - powiedział, cytowany przez autoklub.pl.

- Czeka nas więcej wzlotów i upadków, jestem pewien. Sposób w jaki ja i zespół spisywaliśmy się do tej pory daje mi dużo pewności siebie. Czuję się odświeżony, ponownie naładowany i gotowy do pracy po kilku tygodniach zabawy. Mam nadzieję, że pozostali też mieli dobry odpoczynek - dodał.

- Spa to wspaniały tor, jeden z tych, który lubi każdy kierowca. Wspaniale było w zeszłym roku powrócić tutaj na najwyższy stopień podium, więc obym tym razem miał kolejny mocny wyścig. Za nami kilka tygodni dumy dla brytyjskiego sportu, Igrzyska Olimpijskie, a następnie Cal Crutchlow został pierwszym brytyjskim zwycięzcą w MotoGP od ponad trzydziestu lat. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby flaga dalej powiewała w ten weekend - zakończył kierowca.
Źródło: autoklub.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!