betclic

Hampel już bez kul: może wrócę w tym roku

Ostatnia aktualizacja: 17/09/15 13:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mateusz_W, wikicommons

Jarosław Hampel nie traci nadziei, że jeszcze w tym roku pojawi się znów na żużlowym torze. Wychowanek pilskiej Polonii być może nawet wystartuje w październikowym Grand Prix Australii na Etihad Stadium w Melbourne.

- Rehabilitacja idzie w dobrym kierunku. Aktualnie trenuję ciężej niż wcześniej. Moja noga jest coraz silniejsza i mogę już chodzić bez kul - ujawnił Hampel dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix.

- Na koniec września mam zaplanowane badania z prześwietleniem, które pokaże jak wygląda moja kość. Wtedy też skonsultuje się z lekarzami w sprawie mojej sytuacji. Czuję się jednak bardzo dobrze - zapewnia dwukrotny indywidualny wicemistrz świata.

- Większość czynności mogę wykonywać łatwiej niż dotychczas, a to pokazuje, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Do konsultacji z lekarzami muszę jeszcze poczekać, ale być może jeszcze w tym roku uda mi się wsiąść na motocykl - dodał Hampel.

Hampel poważnego złamania kości udowej doznał podczas czerwcowego półfinału Drużynowego Pucharu Świata 2015 w Gnieźnie. Po kilku operacjach rozpoczął intensywną rehabilitację, ale stracił większość sezonu w Polsce i Szwecji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!