betclic

Hampel: Nie oglądam się na inne zespoły

Ostatnia aktualizacja: 10/01/16 21:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Trudno ocenić siły poszczególnych drużyn. Ja też nie mam w zwyczaju tego robić i bawić się w typowanie - wyznał Jarosław Hampel w obszernej rozmowie z oficjalną stroną Falubazu Zielona Góra.

- Jest to trudne do stwierdzenia, ponieważ w żużlu coraz więcej rzeczy jest od siebie zależnych. One decydują później o tym, który zespół będzie w formie, a który nie - zaznaczył wychowanek pilskiej Polonii.

Oprócz dwukrotnego indywidualnego wicemistrza świata w ekipie z Grodu Bachusa w przyszłym sezonie będą ścigać się również Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Australijczyk Jason Doyle, Duńczyk Kenni Larsen oraz juniorzy Krystian Pieszczek i Sebastian Niedźwiedź. Siedmiokrotni mistrzowie Polski z taką silną kadrą typowani są do walki o podium rozgrywek PGE Ekstraligi 2016.

- Ekantor.pl Falubaz to będzie zespół bardzo ambitnie jeżdżący. Mamy zawodników, którzy będą chcieli coś udowodnić. To bardzo istotne. Poza tym mamy też dobrą atmosferę, a to kolejny plus dla nas. Ja nie oglądam się na inne zespoły - kontynuował stały uczestnik cyklu Grand Prix 2016.

- Skupiam się na osobistym przygotowaniu na odpowiednio wysokim poziomie. My jesteśmy w dobrym miejscu, wszystko jest poukładane i spokojnie możemy się brać do pracy, bez innych zmartwień - podsumował wątek Jarosław Hampel.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!