betclic

Hampel nie wie, kiedy wróci do ścigania

Ostatnia aktualizacja: 21/04/16 11:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Jarosław Hampel nie potrafi wciąż określić dokładnej daty, kiedy wróci do ścigania.

Rehabilitujący się po ciężki złamaniu kości udowej podczas ubiegłorocznego półfinału Drużynowego Pucharu Świata wychowanek pilskiej Polonii bardzo chciałby wystąpić podczas majowego Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie.

- Na razie możemy jedynie spekulować, bo wiele będzie zależało od tego, jak moja noga będzie się zachowywała po tych treningach - przyznał Hampel dla oficjalnej strony reprezentacji Polski i Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

- Ten rok bez motocykla był dla mnie bardzo trudny, ale prawda jest też taka, że nie miałem za wiele czasu, żeby o tym myśleć, bo ciągle się coś działo. Rehabilitacja zajmowała naprawdę dużo czasu - podkreślił zawodnik Falubazu Zielona Góra.

- Teraz jednak zbliża się ten dzień, kiedy wszystko stanie się w stu procentach jasne. Ja bym bardzo chciał szybko wrócić, ale trzeba słuchać lekarzy, żeby nie narobić sobie bałaganu - stwierdził Hampel, który także desygnowany jest w składzie na mecz reprezentacji Polski z Resztą Świata, zaplanowany na 15 maja w Warszawie.

- To będzie zależało od tych dwóch rzeczy, o których mówiłem, czyli pierwszych treningach na motocyklu i spotkaniu z lekarzami. Jak już to przejdę to albo okaże się, że jestem gotowy na sto procent, albo wyjdzie, że jeszcze trochę muszę poczekać - podsumował dwukrotny indywidualny wicemistrz świata.

(za polskizuzel.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!