betclic

Hampel: Noga jest jeszcze słaba, aby się ścigać na motocyklu

Ostatnia aktualizacja: 14/06/16 17:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Noga jest jeszcze słaba, aby się ścigać na motocyklu - wyznał Jarosław Hampel na antenie "Radia Zachód".

Rehabilitujący się wciąż dwukrotny indywidualny wicemistrz świata stracił w tym sezonie już trzy turnieje Grand Prix, w tym zawody na Stadionie Narodowym w Warszawie i wszystko na to wskazuje, że jego przerwa w startach będzie jeszcze dłuższa niż początkowo zakładano.

- Trudno jest mi powiedzieć, kiedy będę gotowy. Sam tego nie wiem szczerze mówiąc. Jest bardzo duża różnica pomiędzy trenowaniem, a wystartowaniem w zawodach. To zupełnie coś innego, inna specyfika - stwierdził wychowanek pilskiej Polonii, reprezentujący Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

- To jest naprawdę ostatnia prosta moich przygotowań do powrotu. Nie wiem tylko, jak długa jest ta prosta. Zdaję sobie sprawę, że już tyle zostało zrobione, a przecież to już trwa rok czasu - zaznaczył podopieczny Marka Cieślaka.

- Ćwiczę po trzy godziny dziennie, praktycznie codziennie i są tego efekty. Czuję, że noga jest mocniejsza, wraca do pełnej sprawności. Jak będę czuł, że jestem przygotowany do rywalizacji, to będę mógł startować - podsumował Hampel.

(za Radio Zachód)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!