betclic
Hampel o powrocie na tor: Pośpiech nie jest wskazany
1 kwi 2016 | 07:36 0
Hampel o powrocie na tor: Pośpiech nie jest wskazany
Jarosław Hampel w maju zamierza wrócić na tor. Dwukrotny indywidualny wicemistrz świata pozostaje bez regularnej jazdy od czerwca ubiegłego roku, kiedy to w Gnieźnie złamał kość udową podczas półfinału Drużynowego Pucharu Świata.

- Maj to jest ten miesiąc, w którym chciałbym wrócić, ale dokładnej daty nie jestem w stanie jeszcze określić - podkreślił Hampel cytowany przez oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

- Pośpiech w takiej sytuacji nie jest wskazany. Pragnę wrócić na tor, ale w sposób bezpieczny. Mam nadzieję, że w maju wszystko będzie w porządku na sto procent - zaznaczył wychowanek pilskiej Polonii, który będzie jednym ze stałych uczestników cyklu IMŚ 2016.

- Pech polega na tym, że to była prawa noga, która pełni rolę amortyzatora, więc to jest dla każdego zawodnika bardzo ważne. Bez sprawnej prawej nogi, nic nie jest możliwe. Wrócę, kiedy nie będę czuł już żadnego dyskomfortu - zapewnił jeden z liderów Falubazu Zielona Góra.

- Moim celem jest wrócić na taki poziom, jakim dysponowałem przed kontuzją. Zaakceptowałem wszystkie złe chwile, bo takie rzeczy się zdarzają. To część tego sportu i musimy się do tego przyzwyczaić. Staram się jednak myśleć pozytywnie - podsumował Jarosław Hampel.
Źródło: asinfo.
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking
Promocje bukmacherskie
200 PLN cashback dla nowych graczy. Zacznij grać bez ryzyka
Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów