betclic

Hampel: Poprawa jest widoczna

Ostatnia aktualizacja: 22/07/15 19:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mateusz, wikipedia

- Moja rehabilitacja wkroczyła już w mocno intensywną fazę - wyznał Jarosław Hampel dla oficjalnej strony SPAR Falubazu Zielona Góra.

Wychowanek pilskiej Polonii minionej niedzieli z trybun obserwował konfrontację ekipy z Grodu Bachusa z Betardem Spartą Wrocław (50:40) i po zawodach chętnie dzielił się z dziennikarzami informacjami na temat rehabilitacji swojego kontuzjowanego uda.

- Biorąc pod uwagę ilość treningów to wszystko zmierza w dobrym kierunku. Robimy małe kroczki, ale najważniejsze, że do przodu. Wspólnie z lekarzami obraliśmy właściwy kierunek rehabilitacji. Skrupulatnie realizują wszystkie założenia - ujawnił dwukrotny indywidualny wicemistrz świata.

- Poprawa jest widoczna, ja sam to doskonale odczuwam. Czuję, że wracam do sił, a moja noga zaczyna się odpowiednio szybko goić. Przede mną oczywiście jeszcze dużo pracy, ale patrzę na to bardzo optymistycznie - podkreślił zawodnik zielonogórzan, który był pod wrażeniem poziomu widowiska przy W69.

- Było dużo walki i mijanek. Sparta nie odpuszczała tego pojedynku. Wrocławianie byli słabsi, ale mimo to mocno się postawili. To było fajne widowisko, ale zdecydowanie chętniej wolałbym siedzieć na motocyklu i ścigać się na torze.Ta owacja była dla mnie bardzo miła. Czułem się wspaniale - podsumował Jarosław Hampel.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!